MAMBO IBIZA ON TOUR

BACK TO THE LIST

CALENDAR

BOOK ARTIST NOW

ABOUT: MAMBO IBIZA ON TOUR

SAN ANTONIO, IBIZA

Minęło 20 lat i Cafe Mambo zostało okrzyknięte kultowym miejscem na Ibizie – San Antonio.Reputację tego miejsca budowali zarówno najlepsi grający tutaj DJ-e i sama natura, bowiem zachód słońca obserwowany z tego miejsca jest najpiękniejszy na świecie. Przez te lata ponad 23 miliony ludzi odwiedziło nas na San Antonio Strip.

Niektórzy tylko DJ-e, którzy grali w naszym Cafe to : Pete Tong, Swedish House Mafia, Solomun, Bob Sinclar, MK, David Guetta, Tiesto, Hardwell, Eric Prydz, Fatboy Slim, Steve Aoki i wielu innych.

To u nas zobaczycie niespotykane wydarzenie, gdzie znani DJ-e przygotowują klientom drinki, a klienci zastępują DJ ! To nasza akcja charytatywna MAMBO IN THE MIX. W tej sposób od trzech lat zebraliśmy dla Czerwonego Krzyża ponad 90 000 Euro.

Właściciel Mambosenior Javier Anadon wspomina jak dwadzieścia lat temu otwierał podwoje Cafe Mambo, jak z biegiem lat miejsce to rosło w siłę, przyciągało tysiące ludzi muzyką, świetną kuchnią i bogatym barem. To tutaj rodziły się niezapomniane wspomnienia, to właśnie stąd są miliony zdjęć zachodu słońca. Jesteśmy dumni będąc częścią MAMBO.

Marka Mambo stała się dobrze rozpoznawalna na świecie, a w świecie muzyki ma ugruntowaną pozycję. W lutym 2013 roku Mambo wyruszyło w świat- MAMBO ON TOUR to wydarzenie, które przenosi wszystko co kojarzy się z Cafe Mambo do klubów na świecie. Byliśmy już do tej pory w ponad 30 miastach na świecie. Londyn, Moskwa, Sopot, Amsterdam, Dubaj, Barcelona, Miami, Bali …

Najbliższe wydarzenia :

30 Kwietnia 2015 - Klub BEST Września

2 Maja 2015 - Zatoka Sztuki Beach Club SOPOT